Nell-Art

0,00 zł
Strona głównaBiżuteria ArtystycznaBransoletka Agat i Sardonyks czarny Talizman Lwa

Bransoletka Agat i Sardonyks czarny Talizman Lwa

75,00 zł

Producent: Nell-Art
Kod: B89
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (5 2)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:2

Bransoletka Agat i Sardonyks czarny Talizman Lwa

Bransoletka z kamieniami naturalnego Agatu i Sardonyksu połączonych srebrną kulką. Biżuteria z Agatem i Sardonyksem może stanowić doskonały prezent zarówno dla pań.

Sardonyks chroni przed nagłą śmiercią i złymi życzeniami. Wspiera również w przyjaźni, w chęci pomocy, stabilności i przezwyciężenia smutku. Pomaga nam zrozumieć to, co dzieje się dookoła.
Agat kamień ochronny dla kobiet w ciąży. Chroni noszącą go osobę przed wszelkim złem i dodaje sił witalnych.

Specyfikacja Bransoletki:

  • Kamień: Agat, Sardonyks
  • Kruszec: Srebro próba 925
  • Srebrna kulka: 5 mm
  • Średnica Kamieni: 6 mm i 8 mm
  • Waga: 25 g
  • Powierzchnia: Gładka i Fasetowana
  • Kamienie są nawleczone na żyłkę jubilerską
  • Przeznaczenie: Dla Pań 

Kamienie te wzmacniają wiarę w siebie

Agat uchodzi za symbol bogactwa i długiego, udanego życia. Wspiera: w tęsknocie za domem rodzinnym, w problemach z zasypianiem, w koszmarach sennych, w stanach zwątpienia, w depresji, w wewnętrznych napięciach i stresie. Wzmacnia wiarę w siebie, wytrzymałość, wytrwałość, postrzeganie świata, kreatywność, poczucie bezpieczeństwa, logiczne myślenie, dokładność, koncentrację, wyrażanie emocji, pozytywne nastawienie do ciała, radość, zaufanie, optymizm, odwagę, wewnętrzną stabilność, dojrzałość umysłową, tolerancję, zapamiętywanie.

Sardonyks- wzmacnia  cnotę, siłę charakteru, uczucie radości, zaufanie do samego siebie, wiarę i ufność, postrzeganie za pomocą zmysłów, pomaga w zrozumieniu tego co dzieje się dookoła.

Agat i Sardonyks posiada także Właściwości Lecznicze

Sardonyks pozytywnie oddziałowuje na wątrobę, płuca, drogi oddechowe - pozytywnie wpływa na pracę systemu immunologicznego, wspomaga przepływ limfy i innych płynów w organizmie. Pomocny w schorzeniach uszu, w szumach usznych. Zapobiega nawrotom chorób.
Agat na problemy trawienne, zmiany skórne oraz niezbędny również przy chorobach oczu. Pomocny również w zaburzeniach układu nerwowego, epilepsji. 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również: