Nell-Art

0,00 zł
Strona głównaBiżuteria ArtystycznaBransoletka z Turkusu Afrykańskiego Talizman Ryby

Bransoletka z Turkusu Afrykańskiego Talizman Ryby

72,00 zł

Producent: Nell-Art
Kod: B333
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Bransoletka z Turkusu Afrykańskiego Talizman Ryb

Bransoletka z kamieniami naturalnego Turkusu Afrykańskiego z dodatkiem srebrnej zawieszki w kształcie kwiatka z napisem hand made. Biżuteria z Turkusu Afrykańskiego może stanowić doskonały prezent dla pań.

Turkus Afrykański przynosi bogactwo. Turkus Afrykański przynosi szczęście osobie, która go nosi i dodaje jej odwagi. Kamień turkusu afrykańskiego ma również swoje miejsce w magii miłosnej; można go nosić na sobie, w kieszeni lub dać go ukochanej przez nas osobie. Turkusu afrykańskiego często używa się dla wzmocnienia harmonii w małżeństwie i dla zapewnienia lepszej współpracy między małżonkami. Niektóre źródła podają, że jeżeli miłość osoby noszącej turkus osłabnie, to kolor kamienia również zblednie.
Noś turkus afrykański, jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie nowych przyjaciół, być radosnym, spokojnym, a także dla poprawienia swojej urody.

Turkus Afrykański  nosi się, jako zabezpieczenie przed złymi urokami. Chroni noszącą go osobę przed nieszczęśliwymi wypadkami.

Specyfikacja Bransoletki:

  • Kamień: Turkus Afrykański
  • Kruszec: Srebro próba 925
  • Srebrna kulka: 5 mm
  • Srebrna zawieszka:
  • Średnica Kamieni: 8 mm
  • Waga: 25 g
  • Powierzchnia: Gładka 
  • Kamienie są nawleczone na żyłkę jubilerską
  • Przeznaczenie: Dla Pań 

Cenny amulet dla podróżników

Turkus Afrykański konni jeźdźcy zakładają, aby chronił ich przed upadkami, w tych celach turkus afrykański oprawia się złotem. Dla ochrony konia mały kawałek tego kamienia przymocowuje się do uzdy lub siodła.Turkus afrykański to cenny amulet dla podróżników, zwłaszcza tych, którzy ośmielają się jechać do miejsc niebezpiecznych i politycznie niestabilnych.

Turkus Afrykański posiada także Właściwości Lecznicze

Turkus Afrykański poprawia wzrok, zmniejsza gorączki i zapobiega bólom głowy. Najlepiej do chorej części ciała przyłożyć turkus i wyobrażać sobie, jak choroba wchodzi do kamienia. Natomiast woda, w której moczył się turkus, posiada uzdrawiające energie i dlatego należy ją pić. Noszenie pierścieni i wisiorków z turkusu chroni i wzmacnia nasze zdrowie. Niebieskie świece otoczone turkusami wpływają na przyśpieszenie procesu leczenia. Mówi się, że noszenie turkusu zapobiega migrenom. 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję