Nell-Art

0,00 zł
Strona głównaBiżuteria ArtystycznaKolczyki z Turkusem i kamieniami Swarovskiego

Kolczyki z Turkusem i kamieniami Swarovskiego

129,00 zł

Producent: Nell-Art
Kod: K660
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (1 1)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:1

Kolczyki z Turkusem i kamieniami Swarovskiego

Kolczyki srebrne z kamieniami naturalnego Turkusu ozdobione na końcach eleganckimi kamieniami Swarovskiego. Biżuteria z turkusem może stanowić doskonały prezent dla pań.

Chroni przed złym losem i wypadkami - niegdyś był to szczęśliwy kamień dla jeźdźców, dzisiaj polecany także dla kierowców. Zapewnia noszącej go osobie jasny, zrównoważony umysł, w wyniku czego potrafi precyzyjnie formułować myśli i zrozumiale się wypowiadać. Sprzyja zachowaniu pogody ducha, dodaje optymizmu i sił witalnych. Ze względu na te właściwości turkus poleca się osobom, które często się komunikują. 

Specyfikacja Bransoletki:

  • Kamień: Turkus
  • Kruszec: Srebro próba 925
  • Średnica Kamieni: 
  • Długość: 6 cm
  • Waga: 9,98 g
  • Typ zapięcia: klips
  • Powierzchnia: Gładka
  • Przeznaczenie: Dla Pań

Kamień Prawdy i Mądrości

Turkus to także symbol hojności, szczerości i oddania. Ten kamień inspiruje do bycia szczerym z samym sobą. Pomaga zobaczyć siebie takiego, jakim jesteś naprawdę i zdefiniować, czego naprawdę od życia pragniemy.

Dzięki jego działaniu można lepiej zrozumieć siebie, swoje pomysły i emocje - sprzyja myśleniu analitycznemu. Wzmaga chęć samorealizacji, pomaga rozwinąć naturalne zdolności i silne strony. Przynosi mądrość, dzięki czemu inspiruje do rozwiązywania problemów. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię.

Turkus posiada także Właściwości Lecznicze

Łagodzi stany depresyjne, stosowany również przy leczeniu nadkwasoty, a także w przypadku łagodzenia bólów (w tym reumatycznych). Zapewnia także równowagę na poziomie fizycznym, gdyż wpływa na błędnik. Przyśpiesza proces regeneracji organizmu i tkanek, działa wzmacniająco na serce i płuca, a także zapobiega chorobom nowotworowym. Pomocny przy leczeniu infekcji wirusowych i problemów żołądkowych. Korzystnie oddziałuje na płuca i gardło, jak również cały układ oddechowy.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję