Nell-Art

0,00 zł
Strona głównaBiżuteria ArtystycznaTalizman Wagi

Talizman Wagi

69,00 zł

Producent: Nell-Art
Kod: B35
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (2 2)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:2

Bransoletka składa się z kamieni Howlitu oraz Turkusu dodatkowo posiada kryształki Swarovskiego, które nadają uroku całej kompozycji.
Howlit to kamień, który przyda się osobie uczącej się, jego energia to połączenie mocy rozumowania ze zdolnością obserwacji i cierpliwością, korzystnie wpływa też na pamięć. Używaj tego kamienia jako kamienia osobistego jeśli chcesz odczuwać stały postęp w tym co robisz i odnieść sukces. Da Ci siłę radzenia sobie w obliczu krytykantów i malkontentów. Osoby zainteresowane tematami ezoterycznymi może zaciekawi, że howlit otwiera wrota do innych wymiarów oraz wiadomości z poprzednich wcieleń.
Turkus natomiast jest wspaniałym kamieniem, który leczy, chroni i oczyszcza. Był uważany za święty kamień przez Indian i w tradycjach Wschodu. Turkus chroni przed zanieczyszczeniami środowiska, jest doskonałym zabezpieczeniem, gdy często korzystasz z telefonu komórkowego i komputera - tworzy tarczę ochronną przed promieniowaniem nowoczesnych gadżetów.
          Turkus jest mistrzem wśród kamieni uzdrawiających - przyspiesza proces leczenia, więc jest bardzo popularny wśród terapeutów i specjalistów Reiki. Turkus łączy świat fizyczny ze światem niematerialnym, jest doskonały do nawiązywania komunikacji z aniołami i przewodnikami duchowymi. Inspiruje kreatywne myślenie i polepsza zdolności komunikacji z ludźmi.
Wielkość kamieni 8mm, średnica bransoletki 20 cm.
Możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualne upodobanie klienta. Proszę w uwagach wpisać informację.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję